Windows 7 Etkinleştirme Programı Windows Loader v2.2.2 Full İndir

Windows 7 Etkinleştirme Programı Windows Loader v2.2.2 Full İndir

               
                   Merhabalar, fullucretsizindir.blogspot.com olarak sıkça karşılaşılan " Windows 7 Etkinleştime " sorununa çözüm olmak istiyoruz. Bunun için sizlere yıllardır hizmet veren ve çözümünden hiç kuşku duyulmayan bir windows 7 etkinleştirme(loader) programını sunuyoruz. Öncelikle neden böyle bir programa gereksinim var onu açıklayalım: Bilindiği üzere her bilgisayara en az 1 veya 2 kere format atılıyor. Ancak atılan formattan sonraki süreçte(yaklaşık 1 hafta kadar) bir zamandan sonra windows hata vermeye başlıyor ve sizlere " Windows ürününü şimdi etkinleştir! " uyarısını sunuyor. Buna çözüm olarak ya gerçek bir windows alınıp yeniden formatlanacak(çok masraflı) ya da bu programı indirip kurup sorunu tamamen ortadan kaldıracaksınız.

Neden Bu Program?
                   
Piyasada bu kadar çok program vs. varken neden bu programı seçiceğinizi merak konusu ediyorsanız sizlere söyleyeceğim birkaç sebep var.
- By Daz' ın kuruculuğunu üstlenmiş olan program 2009'dan beri hizmet verip sizlere Windows' unuzu en kolay açıdan etkinleştirme olanağı sunuyor.
- fullucretsizindir sayfa adminleri de bu programı kendi Windows' larını etkinleştirmek için kullanıyorlar.
- Diğer programların çoğu ya virüs açısından zararlı ya da bir süre sonra aynı hatayı tekrardan alınmasını sağlıyor ancak bu programda öyle bir sorun yok.
- Her bilgisayarın, bütün windows 7 sürümlerinde uyumu sayesinde herkes rahatlıkla bu programı kullanabiliyor.

Nasıl Kullanılır Win7 Loader?
                    1. Öncelikle Antivirüs programınızı her ihtimale karşın devre dışı bırakalım.                  
                  2. Daha sonra sayfanın en aşağısında bulunan indirme linklerinden programı indiriniz.
                   3. Programı indirdikten sonra rar dosyasının içerisindekileri masaüstüne atın ve şifreyi fullucretsizindir olarak girin. Okumadan Çalıştırma! adlı metin dosyasını okuyup gerekenleri uygulayın.
                   4. Söylenilenleri uyguladıktan sonra Bütün dosyaları .rar dosyasından masaüstüne atınız.( Eğer sizde dosya açılmıyorsa .rar dosayasını Buradan indirebilirsiniz..)
                   5. Masaüstüne bütün dosyaların atıldığından emin olduktan sonra Windows Loader Adlı programı çalıştırınız.
                   6. Program çalıştırıldıktan sonra Install Butonuna basınız.
                   7. Daha sonra biraz bekleyelim program otomatikmen windows' unuzu etkinleştirecek ve Installation Complete uyarısı vericek(Bu etkinleştirmenin bittiğinin göstergesidir.) Ok diyerek devam ediniz
                   8. Daha sonra windows' unuz otomatikmen yeniden başlatılacaktır. Eğer başlamaz ise siz programı kapatmadan bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Notlar:
1. Programı açmadan önce Okumadan Çalıştırma Adlı metin belgesini okumayı unutmayınız.
2. Programı kurup gerekenleri harfiyen uygulamanıza rağmen etkinleştirme tamamlanmadıysa Tekrardan programı açıp programın üstünde Profile kısmına tıklayıp, Bilgisaytarınızın markasını, ve istediğiniz serial numarasını seçip işlemi tekrarlayın.
3. Eğer program hiç açılmıyor ise Antivirüs programını devre dışı bırakın veya sorununuzu bizlere en alttan yorum atarak bildiriniz.
4. İndirme linklerinde oluşan herhangi bir sorunda lütfen yorum atarak sorunu bildiriniz.

Videolu Anlatım:

Rar şifresi: fullucretsizindir
(Windows 7 Etkinleştirme Programını İndirmek İçin Aşağıdaki Yazılardan Birisine Tıklayınız)

----------------------------------------------------
---------------------------------------------------

Windows 7 Etkinleştirme Programı Windows Loader v2.2.2 Full İndir Windows 7 Etkinleştirme Programı Windows Loader v2.2.2 Full İndir Reviewed by Admin on Mart 15, 2015 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.