Need For Speed Most Wanted 2005 Full PC Türkçe indir

Need For Speed Most Wanted 2005 Full PC Türkçe indir


Araba yarışı oyunlarında lider NFS'dir. Yaklaşık 20 yıllık bir geçmişi vardır ve her yeni sürümü oldukça tutulmuştur. Bazı sürümler üzerine ikincileri bile çekilmiştir. Most Wanted'da bunlardan biri anca ilk sürümü bu. Mac Os X'ler dahil birçok platformda oynanmıştır ve araba yarışlarında çok oyunculu olması onu bambaşka bir seviyeye çıkarmıştır. Asla tam indirilme gibi bir durum yaşanmamıştı sizin anlayacağız.

Oyun ilerleyen senelerde mobil platformlar içinde çıkarılmıştır ve gerçek arabalarla ses uyumu sağlanan ilk oyunlardan biri olarak tarihe geçmiştir. Az karakter ile bol aksiyon yaratılmıştır. Need For Speed: Most Wanted indirmek isteyenler orijinal kurulum dosyasından kurabilirler oyunu. Ancak lisans gibi ek bilgiler istemektedirler. Oyunda ki müzikler ise oyunla beraber değer kazanmıştır. O yüzden birçok açıdan yararlı, faydalı bir oyun olduğunu söylenebilir. Bu oyunda müzik sağlayan yapımcılar diğer serilerde de görülmüştür. O yüzden birden fazla müziğini dinlemiş olabilirsiniz.

Oyunu en iyi şekilde oynamak için full indirmelisiniz. Bu tüm cihazlar için geçerlidir. Eksik görev, eksik araç gibi şeylerin bulunmaması lazımdır. Bunun içinde sitemizi tercih edebilirsiniz.

Oyun Resmi:

İndirme Linkleri:
Need For Speed Most Wanted 2005 Full PC Türkçe indir Need For Speed Most Wanted 2005 Full PC Türkçe indir Reviewed by Admin on Eylül 29, 2015 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.