Tekken 5-6 Pc Full indir


Tekken 5-6 Pc Full indir

Atari daha doğrusu konsol oyunlarının en popüler ürünlerinden biri de Tekken'dir. Özellikle dövüş alanında birinci sırada diyebiliriz. Ancak geçtiğimiz 10 yılda doğru dürüst bir gelişim göstermediğinden popüleritesi de düşmüştü. Ancak şimdi son yani 5. sürümü ile karşımıza çıkmış durumda ve tam anlamı ile zevk vermek için yaratılmış. O yüzden düşünmeden Tekken 5 indirebilirsiniz.

Gerek görseller, gerek karakterler, gerek mekanlar gerekse özellikler bakımından oldukça iyi çekici bir oyun. Her zaman ki gibi sayısız karaktere sahip ve geliştirilme özelliği mevcut. Oyun çok oyunculu olarak da oynanabilmekte. Dosya bakımından da büyük olduğu söylenemez ki tek link indirmek mümkün. Ayrıca birçok detaya da dikkat edilmiş bu sürümde. Özellikle bonuslar, yeniden canlanmalar, raundlar vs. tamamiyle mükmmel. Birden fazla modda yarışabilmeniz de oldukça iyi.

Oyunun en iyi özellikleri tabi ki bunlar değil. Oyun önceki sürümlerinin aksine birden fazla platformda oynanabiliyor. Sizin yapmanız gereken sadece oyunun full sürümünü bulup satın almanız. Ardından kurulumu gerçekleştirdiğinizde kısa bir süre içinde oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Resmi:

İndirme Linkleri:
Tekken 5-6 Pc Full indir Tekken 5-6 Pc Full indir Reviewed by Admin on Eylül 25, 2015 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.